Kırmızı Oda Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Kırmızı Oda 61. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Banu Kiremitçi Bozkurt
Kanal ve Yayın Günü: Tv 8 - Cuma - 20.00
Kırmızı Oda Oyuncuları:
Kırmızı Oda Konusu:

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Kırmızı Oda'nın başrolünde Binnur Kaya rol alırken kadroda ayrıca başarılı oyuncuya Burak Sevinç ile güzel oyuncu Meriç Aral eşlik ediyorlar. Dizide ayrıca doktor Murat rolü içinde Halit Özgür Sarı ile anlaşmaya varıldı. Gerçek yaşanmış hayat hikayelerinin ekrana getirildiği Kırmızı Oda her Cuma kaşmı Tv 8'de ekranlarınıza konuk oluyor.

Binnur Kaya

19 Nisan 1972 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları mezunudur. BKM oyuncu kadrosuna katılmış ve daha sonra Avrupa Yakası dizisiyle tanınmaya başlamıştır. Abuzer Kadayıf, İnşaat, Küçük Kıyamet gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl ve Aramızda Kalsın dizileri ile de tanınmaktadır.

Burak Sevinç (Deniz);

1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.88 boyunda ve 79 kilodadır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nden mezun olan Sevinç Enbe Orkestrasının profesyonel müzisyenidir. Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu ayrıca Star Tv'nin fenomen dizisi haline gelmiş olan Söz dizisinde Fethi karakterine hayat vermiştir. Usta oyuncu son olarak ise Leke dizisinde Cem karakterine hayat vermiştir.

Meriç Aral (Ayşe);

1 Temmuz 1990 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Bilgi Üniversitesinde hukuk ve yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat eğitimi alarak 2012 yılında mezun oldu. Sultan ve Medcezir gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Balayı, Muska, Unutursam Fısılda ve Hesapta Aşk gibi sinema projelerinde yer almıştır. Güzel oyuncu en son ise Söz dizisinde Eylem karakterine hayat vermiştir.

Tülin Özen (Doktor Piraye)

24 Aralık 1980 İskenderun doğumlu oyuncu aslen Artvinlidir. Yeditepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Meleğin Düşüşü filmi sayesinde en iyi Kadın oyuncu ödülü almıştır. Bizim Yenge, Üküdar'a Giderken, Aldırma Gönül, Pek Yakında, Abluka ve Muhteşem Yüzyıl gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Ufak Tefek Cinayetler'de Arzu karakterine hayat verirken izlemiştik.

Reklamlar
Yorum Yap

Kırmızı Oda dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. Roj: Meriç Aral fragman da neden yok
  2. ramazan: iyi bir dizi